Znicz wraca w sierpniu

Piłka Nożna

Przed piłkarzami okres przygotowawczy. W akcji zawodnicy Znicza Pruszków zaprezentują się w sierpniu, kiedy to ruszą rozgrywki II ligi piłkarskiej.

Polski Związek Piłki Nożnej podał terminarz na najbliższy sezon. II liga zainauguruje rozgrywki w pierwszych weekend sierpnia (1 i 2 dzień miesiąca). Znicz w pierwszej kolejce uda się na mecz wyjazdowy do Radomia, gdzie zmierzy się z Radomiakiem. W kolejnym spotkaniu piłkarze z Pruszkowa również zaprezentują się na boisku rywala – w Tarnobrzegu zagrają z Siarką. Dopiero w trzeciej kolejce Znicz zagra na własnym stadionie. Klub z ul. Bohaterów Warszawy podejmie u siebie Stal Mielec. Ostatnia kolejka sezonu 2015/2016 przypada na pierwszy tydzień czerwca. Wtedy to Znicz na własnym obiekcie podejmie Nadwiślan Góra.

 

Ekipa z Pruszkowa przygotowuje się do nowego sezonu. Rozgrywki 2014/2015 Znicz zakończył na 9. pozycji w tabeli z dorobkiem 46 punktów. Najlepszym strzelcem zespołu był Maciej Górski (19 bramek). Z dobrej strony Znicz pokazał się w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie dotarł do 1/4 finału. Pogromcą pruszkowskiej drużyny okazał się Lech Poznań.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.