Znicz walczy o przełamanie

Piłka Nożna

Piłkarze pruszkowskiego Znicza powalczą o trzy punkty w starciu z Wisłą Puławy. Łatwo nie będzie.

Czy w 4. kolejce sezonu podopiecznym Dariusza Banasika uda się w końcu sięgnąć po komplet punktów? Znicz ma na swoim koncie dwa punkty, a w ostatnim spotkaniu przegrał. Zespół z Pruszkowa w 3. kolejce miał okazję zaprezentować się przed własną publicznością po raz pierwszy w sezonie, ale piłkarze chcieli pokazać się z lepszej strony. Porażka 1:2 ze Stalą Mielec nie była ich spełnieniem marzeń. 

Tym razem podopieczni trenera Banasika jadą do Puław. W tym sezonie na wyjazdach Znicz remisuje, ale tym razem będzie ciężko. Zespół z Pruszkowa nie ma miłych wspomnień z rywalizacji z Wisłą Puławy. W poprzednim sezonie Znicz dwukrotnie musiał uznać wyższość najbliższego rywala, tracąc cztery gole, a strzelając zaledwie jednego.

Jednak w okresie letnim w zespole Wisły doszło do ogromnych przetasowań. Drużynę opuściło 15 zawodników, a w klubie pojawiło się 9 nowych piłkarzy. Gracze z Puław szybko złapali nić porozumienia i radzą sobie bardzo dobrze. Po trzech kolejkach obecnego sezonu są wiceliderem rozgrywek II ligi z dorobkiem siedmiu punktów. 

Znicz start rozgrywek ma przeciętny. Piłkarze z Pruszkowa czekają na pierwszy komplet punktów, jednak muszą zagrać czujnie z tyłu. Wisła w tym sezonie zdobyła 5 bramek. Skutecznością imponuje Jarosław Niezgodna, który ma na swoim koncie dwa trafienia. Znicz staje przed trudnym zadaniem, ale i tak boisko wszystko zweryfikuje.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.