Znicz rusza na zgrupowanie

Piłka Nożna

1 lipca żółto-czerwoni wyjadą na obóz w Trzciance. Pod okiem Ariela Jakubowskiego będą przygotowywać się do sezonu. Kwestia potencjalnych wzmocnień owiana jest tajemnicą.

Piłkarze Znicza Pruszków rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, w którym zaprezentują się na boiskach I ligi. – Zespół przeszedł testy wydolnościowe i szybkościowe. Dziś piłkarze odbyli gierki treningowe. Teraz przed nimi obóz – mówi Sylwiusz Mucha-Orliński, dyrektor sportowy Znicza Pruszków.

Zespół uda się na zgrupowanie do Trzcianki, gdzie zawodnicy będą trenować do 7 lipca. W tym czasie zagrają sparing z Berliner Athletik 07. Po powrocie będą myśleć o zbliżającym się meczu Pucharu Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, który zostanie rozegrany 16 lub 17 lipca.

Znicz będzie przygotowywał się pod rozgrywek I ligi pod okiem Ariela Jakubowskiego. W jego sztabie znajdą się Artur Węska i Paweł Pazdan. Szkoleniowiec nie ma jednak uprawnień do prowadzenia zespołu na poziomie I ligi. – Pracujemy w składzie Ariel Jakubowski, Artur Węska i Paweł Pazdan. Do 7 lipca czekamy na otrzymanie przez trenera niezbędnych dokumentów – przedstawia dyrektor sportowy Znicza.

Na obecną chwilę umowę z klubem przedłużył Maciej Mysiak. Klub rozmawia z kilkoma zawodnikami na temat nowych kontraktów. Znicz pracuje nad wzmocnieniami, ale po cichu. – Wszystko wyjaśni się po obozie. Wtedy zapadną decyzje – zdradza Mucha-Orliński.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.