Znicz remisuje na starcie

Piłka Nożna

Podopieczni Dariusza Banasika w pierwszym spotkaniu II ligi piłkarskiej sezonu 2015/2016 bezbramkowo zremisowali z Radomiakiem Radom.

Znicz rozpoczął zdecydowanie i już w pierwszej akcji meczu mógł objąć prowadzenie. O krok od wpisania się na listę strzelców był Paweł Kaczmarek, ale w bramce gospodarzy świetnie zachował się Michał Kula. Później do przodu zdecydowanie ruszył Radomiak. Radecki i Leandro raz za razem niepokoili bramkę Piotra Misztala, jednak mieli rozregulowane celowniki. Następnie inicjatywa znów przeszła w ręce, a w zasadzie w nogi piłkarzy z Pruszkowa. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Radomiaka świetnie odnalazł się Arkadiusz Jędrych, ale jego strzał trafił w słupek. Gospodarze mieli znakomitą okazję do zdobycia gola, jednak Krzysztof Ropski z pięciu metrów spudłował. W 40. minucie Znicz powinien objąć prowadzenie. Mateusz Stryjewski znalazł się sam na sam z Kulą, jednak przegrał pojedynek. 

Drugą połowę z animuszem rozpoczął Znicz. Aktywni byli Kaczmarek i Wiśniewski, który starali się zatrudnić Kulę. Radomiak nie pozostawał bierny. Radecki i Wolski szukali sposobu na pokonanie Misztala, jednak ten był bezbłędny. Obie drużyny starały się, gra była płynna, jednak brakowało w wielu przypadkach celności. Tym samym Radomiak i Znicz muszą zadowolić się jednym punktem na starcie rozgrywek.

Radomiak Radom – Znicz Pruszków 0:0

Radomiak: Kula – Wasilewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski – Uliczny (46′ Wolski), Chrabąszcz, Radecki, Brągiel (59′ Napora), Leandro (71′ Agu), Ropski (78′ Puton)

Znicz: Misztal – Rackiewicz, Jędrych, Mysiak, Kucharski – Danilczyk, Machalski – Stryjewski (85′ Górka), Banaszewski, Kaczmarek (71′ Kubicki) – Wiśniewski (67′ Kraska)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.