Znicz Pruszków podejmie drużynę z Rybnika

Piłka Nożna

Już 4 listopada o godz. 12.00 na stadionie przy Bohaterów Warszawy 4 będziemy mogli obejrzeć piłkarskie widowisko. Znicz Pruszków na własnym stadionie podejmie drużynę ROW 1964 Rybnik.

Po sprawdzeniu pozycji obu klubów w ligowej tabeli może się wydawać, że to Znicz jest faworytem. Pruszkowski klub zajmuje 8. pozycję w tabeli, a zespół z Rybnika po 16 kolejkach uplasował się na dalekim 16. miejscu.

Porównując dorobek punktowy obu klubów już tak kolorowo nie jest… Znicz na swoim koncie ma 21 punktów (pięć zwycięstw, sześć remisów, pięć porażek). ROW Rybnik zgromadził do tej pory zaledwie pięć punktów mniej zwyciężając w trzech spotkaniach, remisując w siedmiu i przegrywając w sześciu.

W ostatnich trzech kolejkach ROW Rybnik dwa razy remisował a ostatnie spotkanie przegrał. Znicz ma nieco gorszy bilans ostatnich trzech spotkań. To jeden remis i dwie porażki.

Czy gra na własnej murawie i doping oddanych kibiców sprawi, że Znicz Pruszków wygra najbliższy mecz. Przekonamy się już 4 listopada.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.