Znicz otrzymał kolejny cios

Znicz Pruszków przegrał dziewiąty mecz w sezonie. W 14. kolejce żółto-czerwoni ponieśli porażkę w starciu z Sandecją Nowy Sącz 1:3.

Goście szybko narzucili swoje warunki gry. W 11. minucie dośrodkowanie Małkowskiego i piłkę do bramki skierował Słaby. Znicz ruszył do przodu w poszukiwaniu szansy na wyrównanie. Swoich sił próbował Paluchowski, ale dobrze spisywał się Radliński. W końcu napastnik Znicza wpisał się na listę strzelców. W 38. minucie Paluchowski wykorzystał dośrodkowanie Kubickiego.

Drugą połowę efektownie chcieli rozpocząć goście. Małkowski starał się pokonać Misztala, jednak bezskutecznie. Przewaga Sandecji powiększała się wraz z każdą minutą. W końcu udało się sforsować zasieki obronne żółto-czerwonych i ponownie pokonać Misztala. W 68. minucie Piter-Bucko wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie.

Gospodarze mieli szansę na wyrównanie. W 82. minucie sytuacji sam na sam z Radlińskim nie wykorzystał Jagiełło. Znicz przyjął jeszcze jeden cios. Chwilę później wynik spotkania ustalił Szeliga. W końcówce Znicz skierował piłkę do siatki, ale arbiter nie uznał trafienia.

Znicz Pruszków – Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:1)

Znicz: Misztal – Jaroch, Janiszewski, Mysiak, Rackiewicz (83′ Stryjewski) – Jagiełło, Kopciński (69′ Machalski), Bartoszewicz, Banaszewski (74′ Kita), Kubicki – Paluchowski

Sandecja: Radliński – Bartków (56′ Danek), Szufryn, Piter-Bučko, Słaby – Małkowski, Kasprzak (82′ Szeliga), Baran, Trochim, Smoleń (46′ Gałecki) – Piszczek