Znicz nie zagra w Pucharze Polski

Piłka Nożna

Jeszcze dobrze nie zaczeli, a już skończyli. Znicz Pruszków odpadł z rozgrywek Pucharu Polski już w rundzie wstępnej.

Rywalami pruszkowskiego klubu była notowana klasę niżej Wisła Puławy. I choć mecz na stadionie  przy Bohaterów Warszawy 4 początkowo układał się po myśli żółto-czerwonych, to finalnie wynik meczu nie był dla nich zadowalający. 

Piłkarze Znicza potrzebowali zaledwie siedmiu minut, by pokazać wyższość na murawie. Bartłomiej Faliszewski po podaniu Arkadiusza Pyrki pokonał bramkarza gości. Kłopot w tym, że w 33. minucie arbiter po faulu na Stanisławskim podyktował jedenastkę dla wiślaków. Stanisławski pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce pruszkowian. 

Druga połowa przebiegała nieco spokojniej i wszystko wskazywało na to, że piłkarze będą musieli rozegrać dogrywkę. Jednak w doliczonym czasie gry Popiołek zdobył zwycięską bramkę dla gości i to właśnie Wisła Puławy będzie dalej walczyć w rozgrywkach pucharowych. 

Znicz Pruszków – Wisła Puławy 1:2 (1:1) 
Bramki: Bartłomiej Faliszewski (7′) Szymon Stanisławski (33′ karny), Adrian Popiołek (90′) 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.