Znicz kontra Motor

Piłka Nożna

Przed nami 33. kolejka w II ligi piłkarskiej. W grupie wschodniej Znicz Pruszków zagra na wyjeździe z Motorem Lublin.

Mecz odbędzie się  w niedzielę o godzinie 17.00. Motor zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów, natomiast Znicz plasuje się na 4. miejscu z 49 punktami na koncie. . W ostatnim spotkaniu obu ekip Znicz wygrał 4:1, po dwóch bramkach Marcina Rackiewicza i po jednym trafieniu Michała Kucharskiego i Adriana Paluchowskiego. Jak będzie tym razem?
 
– Do Lublina jedziemy po trzy punkty. Interesuje nas tylko zwycięstwo i jestem pewien, że możemy osiągnąć swój cel, jeżeli podejdziemy do meczu maksymalnie skoncentrowani. Obecny sezon dobitnie pokazuje, że w tej lidze nie ma faworytów, każdy może wygrać z każdym, dlatego w spotkaniu z Motorem musimy zachować czujność – podkreśla Robert Kochański, trener Znicza Pruszków.
 
Pod względem sportowym pruszkowski zespół ma atuty pozwalające realnie myśleć o wygranej. – Zabieramy do Lublina optymalny skład nie ma żadnych ubytków spowodowanych kontuzjami. Jedynym osłabieniem będzie brak Andrzeja Niewulisa, który pauzuje za nadmiar kartek – mówi Kochański. 25-letni obrońca, który przybył do Znicza w zimowym okienku transferowym, zagrał w żółto-czerwonej koszulce w 13 meczach ligowych i obejrzał w nich łącznie osiem żółtych kartek. W dwóch meczach zakończyło się to „czerwienią”. – Nie mogę mieć pretensji do Andrzeja, bo oba czerwone kartoniki były konsekwencją drugiego żółtego za faul ratujący nasz zespół przed zagrożeniem bramki. W niedzielnym spotkaniu będziemy musieli poradzić sobie bez niego – dodaje.

Sędzią spotkania będzie Piotr Wasielewski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.