Znicz jedzie po trzy punkty

Piłka Nożna

Podopieczni Dariusza Banasika w spotkaniu 24. kolejki II ligi zmierzą się na wyjeździe z Polonią Bytom. Znicz Pruszków będzie musiał sprawdzić się w roli faworyta.

Drużyny w tabeli dzieli przepaść. Różnica 18 punktów jest aż nadto wymowna. Zespoły są na dwóch różnych biegunach. Znicz zajmuje 4. miejsce w tabeli i depcze po piętach rywalom w walce o awans. Do trzeciego Rakowa zespół z Pruszkowa traci trzy punkty. Z kolei Polonia jest tuż nad strefą spadkową i musi mieć się na baczności.

Wiosna w wykonaniu bytomian jest słaba. Polonia zanotowała tylko jedno zwycięstwo w czterech spotkaniach. Ekipa z Bytomia zdobyła trzy punkty w starciu z ROW-em 1964 Rybnik. Warto podkreślić, że Polonia na własnym terenie w tym sezonie przegrała trzy spotkania. Także wygrać na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka nie jest łatwo. Jednak Znicz potrafi grać na wyjazdach. Do tej pory zespół Dariusza Banasika na obym terenie odniósł pięć zwycięstw, zanotował pięć remisów i jedną porażkę.

W rundzie jesiennej Znicz pewnie pokonał Polonię 3:0. Drogę do siatki bytomian znaleźli Jędrych, Banaszewski oraz Machalski.

Spotkanie rozpocznie się 2 kwietnie o godzinie 17.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.