Zmiana sternika rozwiąże problemy?

Piłka Nożna

Znicz Pruszków pokłada wielkie nadzieje w zatrudnieniu Dariusza Kubickiego. Nowy szkoleniowiec ma pomóc zespołowi odbić się od dna.

Działacze Znicza czekali 11. kolejek i w końcu uznali, że zmiany w sztabie szkoleniowym są konieczne. Ostatnie miejsce w I lidze i zaledwie jeden wygrany mecz zmusiły włodarzy do zatrudnienia nowego trenera. – Zarząd klubu doszedł do wniosku, że wyniki zespołu są poniżej oczekiwań i postanowił powierzyć funkcję trenera Dariuszowi Kubickiemu, mającemu duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów – zarówno ekstraklasy jak i pierwszej ligi – tłumaczy Jacek Ochman, prezes Znicza Pruszków.

Kontrakt z popularnym „Kubą” został podpisany do czerwca 2017 roku. Istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejny sezon. O tym, czy Kubicki zostanie na dłużej w Pruszkowie zadecyduje boisko. – Celem jest wygranie jak największej ilości meczów i utrzymanie zespołu w pierwszej lidze – przedstawia prezes klubu.

Potwierdziły się nasze doniesienia o kontynuowaniu współpracy z dotychczasowym trenerem Andrzejem Prawdą. – Jest w dalszym ciągu pracownikiem naszego klubu, jego obowiązki nie będą związane z pierwszym zespołem – wyjaśnia Ochman.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.