Zimowe ruchy kadrowe

Piłka Nożna

Rafał Zembrowski i Rafał Zaborowski podpisali kontrakty z nowymi pracodawcami. Również Maciej Górski zmienia barwy. Były snajper Znicza Pruszków wiosną będzie występował w Koronie Kielce.

Zembrowski w zespole z Pruszkowa występował w rundzie jesiennej bieżącego sezonu. 25-letni obrońca zagrał w dziewięciu spotkaniach I ligi i zdobył jedną bramkę. Zawodnik rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron. Nowym pracodawcą Zembrowskiego będzie Polonia Warszawa.

Po półrocznym pobycie w Zniczu Pruszków, Rafał Zaborowski zdecydował się na zmianę otoczenia. 28-latek podpisał kontrakt z trzecioligowym Huraganem Wołomin. Jesienią w żółto-czerwonych barwach 28-latek rozegrał trzynaście meczów.

W sezonie 2014/2015 Maciej Górski zdobył 15 bramek dla Znicza Pruszków. Dobre występy zaowocowały transferem napastnika do I-ligowego Chrobrego Głogów, gdzie zagrzał miejsce tylko przez rok. Zawitał ponownie do ekstraklasy, gdzie jesienią w barwach Jagiellonii Białystok zagrał w 10 meczach i strzelił jedną bramkę. Wiosną Górski będzie występował w Koronie Kielce, do której został wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.