Zimowe plany Znicza

Piłka Nożna

Zimowa aura nie jest straszna piłkarzom Znicza Pruszków, którzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. 31 stycznia żółto-czerwoni udadzą się na zgrupowanie we Władysławowie-Cetniewie.

Kalendarz zespołu prowadzonego przez Dariusza Kubickiego jest wypełniony na najbliższe dwa miesiące. W styczniu żółto-czerwonych czekają trzy sparingi. 14 stycznia zagrają ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a tydzień później rywalem Znicza będzie Pelikan Łowicz. Pruszkowski zespół ma również zaplanowany mecz na 28 stycznia, jednak rywal jeszcze nie jest znany.

31 stycznia Znicz uda się na obóz we Władysławowie-Cetniewie. Piłkarze z Pruszkowa będą tam przebywać do 8 lutego i zagrają w tym czasie trzy sparingi. Po powrocie zespół ma zaplanowane cztery mecze towarzyskie. Rywalami żółto-czerwonych będą: Wisła Puławy (11 luty), Legionovia Legionowo (15 luty), GKS Bełchatów (18 luty) i Radomiak Radom (25 luty).

Rundę jesienną rozgrywek I ligi Znicz Pruszków zakończył na 16. miejscu z dorobkiem 18 punktów. Żółto-czerwoni zanotowali 5 zwycięstw, 3 remisy i 10 porażek.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.