Zawodnik Bogorii o krok od triumfu

Tenis Stołowy

Jung Youngsik zaprezentował się z dobrej strony w turnieju World Tour w Zagrzebiu. Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki zajął drugą pozycję.

Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. To najważniejsza impreza dla wszystkich sportowców i kibiców. Tenisiści stołowi szlifują formę i rywalizują w międzynarodowych turniejach. Jednym z ostatnich startów były zmagania w Zagrzebiu.

Jung Youngsik był o krok od triumfu. W drodze do finału pokonał Jakuba Dyjasa, czyli deblowego partnera Daniela Góraka. Youngsik dał pokaz umiejętności w spotkaniu półfinałowym. Pewnie pokonał siódmą rakietę światowego rankingu Chuang Chih-Yuana. Koreańczyk triumf miał na wyciągnięcie ręki. Prowadził już 2:0 z Joo Saehyukiem, jednak przegrał 2:3.

Z dobrej strony w Chorwacji pokazał się nowy nabytek Bogorii Panagiotis Gionis. Grek dotarł o ćwierćfinału, gdzie lepszy okazał się Ho Kwan Kit. Z kolei Daniel Górak odpadł już w pierwszej rundzie. W deblu dotarł do ćwierćfinału.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.