Zadyszka Pogoni

Piłka Nożna

Rywale coraz mocniej depczą po piętach Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Druga porażka z rzędu sprawiła, że zespół Krzysztofa Chrobaka ma już tylko punkt przewagi nad Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Pogoń złapała zadyszkę. Lider musi się mieć na baczności, bo konkurencja nie śpi. W 13. kolejce IV ligi grodziszczanie okazali się bezradni w starciu z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Pogoń przeważała, ale bramka gospodarzy była jak zaczarowana. Podopieczni Chrobaka obijali słupki i poprzeczkę. W końcu drogę do siatki znalazł Michał Strzałkowski, ale to jedyny miły akcent spotkania z Mazovią.

Gospodarze postawili na grę z kontry. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. W 47. minucie wyrównał Słowik i wynik spotkania był sprawą otwartą. Podrażniony lider ruszył do przodu, ale nie udało się pokonać Lisiewicza. Trafiała już tylko Mazovia. Dwukrotnie piłkę z siatki musiał wyciągać Balawejder.

Pogoń przegrała drugi mecz z rzędu. Wcześniej poległa w starciu z KS Łomianki 2:4. Kolejne potknięcie może być niezwykle kosztowne dla Pogoni, która nadal z dorobkiem 29 punktów znajduje się na czele tabeli grupy północnej IV ligi.

Mazovia Miński Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 (0:1)
Słowik 47′, Smuga 58′, Kaczyński 85′ – Strzałkowski 29′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.