Z Raszyna do reprezentacji

Piłka Nożna

Adam Chrzanowski, zawodnik klubu KS Raszyn zadebiutował w reprezentacji Polski do lat 16.

Piłkarska reprezentacja Polski U-16 we wtorek zmierzyła się towarzysko w Belfaście z Irlandią Północną. Kadra Bartłomieja Zalewskiego zagrała świetny mecz i pewnie pokonała swoich rówieśników z Wysp Brytyjskich 3:0. Wszystkie bramki dla naszej drużyny padły w drugiej połowie. W 75. minucie Dominik Prusaczyk strzelił gola na 3:0, a minutę później opuścił boisko. Zastąpił go Adam Chrzanowski z KS Raszyn, dla którego był to debiut w koszulce reprezentacji narodowej.

Zawodnik z rocznika 1999 spisał się nieźle i być może w jutrzejszym meczu rewanżowym na stadionie w miejscowości Newry, trener da mu zagrać zdecydowanie dłużej.