Z kim zagra Pogoń?

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki w kolejnym sezonie zagra w IV lidze w grupie północnej. Piłkarze z Grodziska poznali swoich rywali w najbliższych rozgrywkach.

Podopiecznych Krzysztofa Chrobaka czekają starcia z Dolcanem Ząbki, który jeszcze niedawno grał w I lidze, ale z powód finansowych wycofał się z rozgrywek. Pogoń spotka się także z drugimi drużynami Wisły Płock i Pogoni Siedlce. Grodziszczan czekają także wyjazdy do Warszawy. Zespół z al. Mokronoskich zmierzy się z dwoma stołecznymi zespołami: Hutnikiem i Unią.

Grupa północna IV ligi: Błękitni Raciąż, MKS Przasnysz, MKS Ciechanów, Mławianka Mława, Wisła II Płock, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Czarni Węgrów, Bug Wyszków, Delta Słupno, Tęcza Łyse, Podlasie Sokołów Podlaski, Bzura Chodaków, Pogoń II Siedlce, Dolcan Ząbki, KS Łomianki, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Mazovia Miński Mazowiecki, Unia Warszawa, Hutnik Warszawa oraz Pogoń.

Drużyna z Grodziska niebawem rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. W IV lidze zespół poprowadzi Krzysztof Chrobak. Niewykluczone, że w Grodzisku dojdzie do rewolucji kadrowej w związku ze spadkiem z III ligi. Do tej pory Pogoń opuścił tylko jeden gracz. Mateusz Michalski przeniósł się do Widzewa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.