Wygraj bilet na mecz Znicza Pruszków!

Piłka Nożna

Sezon wchodzi w decydującą fazę. Znicz Pruszków jest wiceliderem II ligi i musi wykonać krok w stronę awansu do I ligi. W najbliższym spotkaniu żółto-czerwoni zagrają z Gryfem Wejherowo. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci biletów na mecz!

Znicz w rundzie wiosennej spisuje się fantastycznie. Podopieczni Dariusza Banasika wskoczyli na podium rozgrywek i prą do przodu, aby wylądować w I lidze. Na wiosnę Znicz poniósł tylko jedną porażkę w 10 spotkaniach!

W 30. kolejce pruszkowska drużyna na własnym terenie podejmie Gryf Wejherowo, z którym jesienią wygrała 2:0. Bramki zdobywali Maciej Mysiak i Krzysztof Kopciński. Znicz musi wykonać kolejny krok na drodze do awansu i zdobyć trzy punkty. Spotkanie Znicz – Gryf zostanie rozegrane 11 maja o godz. 19.00 na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy.

Ogromne emocje, ciśnienie rośnie z każdą minutą, walka do samego końca. Finisz sezonu w I lidze w wykonaniu Znicza zapowiada się niezwykle ciekawie. Na skrzydle fenomenalny Paweł Kaczmarek, który kolejnymi podaniami otwiera kolegom drogę do bramki. W środku pola Maksymilian Banaszewski jako dyrygent pruszkowskiej orkiestry. Spokój w bramce gwarantuje Piotr Misztal. Arkadiusz Jędrych i Maciej Mysiak to zapory nie do przejścia. A ciężar zdobywania bramek z chęcią wezmą na siebie egzekutorzy: Patryk Kubicki i Tomasz Chałas. Znicz w tym sezonie nie raz pokazał, że potrafi być do bólu skuteczny.

Chcesz dopingować swoją ukochaną drużynę w starciu z Gryfem? Redakcja Gazety WPR oraz portalu WPR24.pl ma do rozdysponowania 20 biletów na spotkanie Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy we wtorek, 10 maja, o godz. 12.00 wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Znicz Pruszków” a w treści podać swoje imię, nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu. Pierwszych 20 osób wygra bilet na najbliższe spotkanie Znicza!

Warto wspomnieć również, że pruszkowski klub ruszył z internetową sprzedażą wejściwek. Bilety można kupować tu.

WYNIKI: 

Patrycja Lampart
Marek Benben
Marzena Włodarczyk 
Konrad Oloś
Piotr Benben
Paweł Kanicki
Jakub Kornak
Konrad Słowiński
Bartosz Lebrecht
Marcin Woźniak
Jakub Bielawski
Natalia Witkowska
Piotr Łada
Dariusz Kuchnio
Marek Busse
Marcin Buczyński
Łukasz Wacławek
Agnieszka Romańska

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.