Woda im nie straszna

Pływanie

Pływacy UKS Kapry-Armexim Pruszków wzięli udział w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. Jak wypadli podopieczni Piotra Golika?

Skaczą do wody i płyną jak szaleni, nie zwracają na nic uwagi. Osiągają metę, patrzą na tablicę i wznoszą ręce ku górze. Cieszą się, bo udało się zdobyć medal, poprawić rekord życiowy. W tym przypadku powiedzenie „czuć się jak ryba w wodzie” nabiera innego znaczenia. 

W Pruszkowie złotych rybek nie brakuje, co zawodnicy UKS Kapry Armexim potwierdzili w Ciechanowie. Podopieczni Piotra Golika zapiszą zmagania do kategorii udanych. Wielu z nich poprawiło rekordy życiowe i zostawiło rywali daleko w tyle.

Prawdziwym dominatorem okazał się Bartosz Sławikowski. Zawodnik pruszkowskiego teamu wygrywał zmagania na 50 metrów stylem dowolnym, grzbietowym i motylkowym. Pierwsze miejsca wywalczyli również: Joanna Tańska na 50m motylkiem oraz Michalina Auguściak na 50m grzbietem.

Dwa srebrne medale zdobyła Karolina Duban, brąz na swoim koncie zapisała Magdalena Auguściak.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.