Wielki finał mistrzostw zachodniego Mazowsza!

Grodzisk Maz.

Już 12 maja odbędzie się finał rozgrywek o tytuł mistrza zachodniego Mazowsza w piłkę nożną. Oprócz tego odbędzie się mecz pokazowy, w którym zmierzą się dziennikarze TVP z gwiazdami YouTube.

Co tydzień, w każdą sobotę kwietnia organizowane były turnieje piłki nożnej w czterech miastach: Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie, Pruszkowie i Brwinowie. Z każdego turnieju eliminacyjnego wyłaniano najlepszą drużynę z regionu. Teraz dwie najlepsze ekipy zmierzą się ze sobą. To będzie mocne starcie!

Na 12 maja zaplanowano finał rozgrywek o tytuł mistrza, ponadto przygotowano wiele innych atrakcji. O godz. 15.00 wystartuje pokaz sztuczek piłkarskich, który poprowadzi Paweł Skóra (mistrz świata w freestyle football). Więcej informacji o Pawle znajduje się na stronie internetowej www.pawelskora.com. Pokaz zostanie połączony z warsztatami dla najmłodszych pasjonatów piłki nożnej potrwa około pół godziny.

Co więcej, odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy drużyną TVP zebraną przez dziennikarza sportowego Rafała Patyrę a gwiazdami YouTube. Pierwszy gwizdek spotkania jest zaplanowany na godz. 17.00.

Wydarzenia organizowane przez Kreator Sportowych Emocji mają również społeczny charakter, bowiem tego dnia dzięki fundacji DKMS będzie można zapisać się do bazy dawców szpiku.

Wydarzenie odbędzie się w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3a.  Przygotowana zostanie specjalna trawiasta nawierzchnia! Będzie ciekawie!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.