Wicemistrz Austrii rywalem Bogorii

Tenis Stołowy

Dartom Bogoria poznał rywala z którym zmierzy się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Będzie nim wicemistrz Austrii Weinviertel Niederosterreich.

Pierwszy mecz odbędzie się 16 stycznia w Grodzisku Mazowieckim. Rewanż zaplanowano tydzień później w Austrii.

Dartom Bogoria do ćwierćfinału Ligi Mistrzów awansował dzięki zajęciu drugiego miejsca w fazie grupowej. Najbliższy rywal podopiecznych Tomasza Redzimskiego wygrał natomiast swoją grupę, pokonując m.in.: ubiegłorocznego finalistę LM – francuskie Chartres.

Wicemistrz Austrii jest doskonale znany Bogorii, z którą rywalizował w pucharach jeszcze pod szyldem SVS Niederosterreich. Austriacy mają na swoim koncie triumf w LM (2008), a czterokrotnie docierali do finału tych rozgrywek.

O sile Weinviertel Niederosterreich stanowią: Chińczyk Hou Yingchao (razem z UMMC Jekaterynburg pokonał Bogorię w finale Pucharu ETTU w 2013 roku) oraz Stefan Fegerl i bracia Daniel i Dominik Habesohn. Cała trójka to reprezentanci Austrii.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.