Udany weekend panczenistów z Milanówka

Milanówek

W miniony weekend w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim. Wysoką, drugą pozycję wywalczyły sobie zawodniczki z Milanówka. Ale to nie koniec dobrych informacji...

Juniorki Joanna Hajduk, Klaudia Szymańska i Alicja Faderewska (zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „3” Milanówek) zdobyły srebrny medal w sprincie drużynowym i uplasowały się na drugim miejscu w biegu drużynowym.

Po południu w Tomaszowie Maz. odbył się ,,Festiwal Dzieci i Młodzieży” w łyżwiarstwie szybkim. W kategorii młodzik (junior C) 2. miejsce wieloboju zajął Michał Kopacz. Natomiast Igor Masalski zajął 1. miejsce na dystansie 500 m. W kategorii junior B, w wieloboju zwyciężyła Alicja Faderewska.