Udany start Pogoni

Piłka Nożna

Trzy punkty przywieźli piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki z Płocka. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka na inaugurację sezonu w IV lidze pokonali 2:0 Wisłę II.

Latem w Grodzisku doszło małej rewolucji. Nie brakowało ruchów transferowych do i z klubu. Trenerowi Chrobakowi udało się poskładać zespół, który w letnich sparingach pokazał, że drzemie w nim spory potencjał.

Pierwsze spotkanie w nowym sezonie piłkarze Pogoni rozegrali w Płocku, gdzie zmierzyli się z drugim zespołem Wisły. Mecz ułożył się po myśli przyjezdnych. W 12. minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na Michale Strzałkowskim. Do piłki podszedł Damian Jaroń i pewnie umieścił ją w siatce.

Zespoły nie stworzyły porywającego widowiska, jednak liczą się trzy punkty. W drugiej połowie Pogoń podwyższyła wynik spotkania i do końca mogła grać spokojnie.

Wisła II Płock – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2 (0:1)
Jaroń 12’k, Kosiorek 60′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.