Tym razem porażka

Znicz Pruszków przegrał u siebie z Legionovią Legionowo 2:3. Bramki dla żółto-czerwonych zdobyli Maciej Machalski i Daniel Nawrocki.

W pierwszych dwóch meczach towarzyskich podopieczni Roberta Kochańskiego odnotowali dwa zwycięstwa. Jednak w tych meczach rywalami Znicza były zespoły z niższej klasy rozgrywkowej. Trzecie spotkanie kontrolne zostało rozegrane z rywalem żółto-czerwonych w drugiej lidze – Legionovią.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Już w 8. minucie objęli prowadzenie – Adrian Paluchowski trafił piłką w spojenie słupka i poprzeczki, futbolówka spadła pod nogi Macieja Machalskiego, a ten umieścił ją w siatce. W 26. minucie znów próbował Paluchowski, ale jego strzał minął bramkę gości. Niecałe 10 minut później pierwszy groźny strzał oddali goście, ale uderzenie z rzutu wolnego wyłapał Paweł Pazdan. W 42. minucie kolejny wolny dla Legionovii, znów jednak strzał był niecelny. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, w zamieszaniu pod bramką Pazdana do piłki dopadł jeden z graczy gości i wepchnął ją do bramki.

W 55. minucie swój trzeci rzut wolny w dogodnej pozycji egzekwowali goście i w tym przypadku powiedzenie „do trzech razy sztuka” się sprawdziło – gracz Legionovii świetnym strzałem w długi róg pokonał Michała Bigajskiego, który zmienił Pazdana. W 67. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Daniel Nawrocki, ale piłka poszybowała za wysoko. Sześć minut później swoją okazję mieli goście, ale oni również spudłowali. W 84. minucie Legionovia podwyższyła – znów w zamieszaniu pod bramką najlepiej odnalazł się zawodnik gości i zmieścił piłkę między słupkami. Trzy minuty później Daniel Nawrocki zdobył gola kontaktowego, ale Znicz nie zdołał już wyrównać.

Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo 2:3 (1:1)

Znicz Pruszków: Paweł Pazdan (’46 Michał Bigajski) – Michał Jaczewski (’46 Kamil Tomas), Arkadiusz Jędrych (’46 Igor Biedrzycki), Zawodnik testowany (’64 Mateusz Majewski), Michał Kucharski (’46 Rafał Kosiec) – Artur Januszewski (’46 Sebastian Olczak), Marcin Bochenek (’46 Zawodnik testowany), Maks Banaszewski (’46 Marcin Rackiewicz), Karol Grudniewski (’46 Krzysztof Kopciński), Maciej Machalski (’46 Daniel Nawrocki) – Adrian Paluchowski (’46 Zawodnik testowany).

Bramki: '8 Maciej Machalski, ’87 Daniel Nawrocki