Turniej o Puchar Burmistrza Grodziska w Futsalu

Grodzisk Maz.

Szykuje się kolejna edycja mistrzostw Grodziska w futsalu, czyli halowej piłce nożnej. Eliminacje rozpoczynają się już 11 lutego, natomiast finał odbędzie się tydzień później.

Wkrótce w Grodzisku Mazowieckim nie zabranie sportowych emocji rodem z wielkich stadionów piłkarskich, ale w nieco innym wydaniu, bowiem drużyny zmierzą się wewnątrz hali sportowej. Futsal, bo tak się nazywa ta dyscyplina, to popularna odmiana tradycyjnej piłki nożnej. Jak się domyślacie drużyny nie muszą przejmować się śniegiem, mrozem, czy innymi niesprzyjającymi warunkami.

Jak zapowiadają organizatorzy to największy amatorski turniej futsalu w Grodzisku i okolicach! – Turniej podzielony jest na dwa dni, eliminacje i finały. Zgłosiło się już 20 drużyn, a pomieścić możemy maksymalnie 30. To druga edycja inicjatywy, nad którą patronat przyznał burmistrz Grodziska Mazowieckiego – powiedział Kamil Sułkowski, organizator turnieju.

W eliminacjach drużyny zostaną podzielone według losowania na grupy. Dana drużyna nie będzie musiała poświęcać całego dnia na turniej, tylko kilka godzin na grę w swojej grupie. Liczba zawodników w jednej drużynie to tradycyjnie czterech piłkarzy plus bramkarz. Maksymalnie można zgłosić 10 zawodników. Turniej zostanie rozegrany w systemie grupowo-pucharowym. Zgłoszenia należy kierować na adres zapisy@kreatorsportowychemocji.pl, do 8 lutego.

Trzy najlepsze zespoły otrzymają pamiątkowe trofea i medale dla każdego z zawodników. Ponadto drużyny mogą liczyć na profesjonalną oprawę muzyczną, licencjonowanego sędziego piłkarskiego, szatnie, wodę dla zawodników, relację fotograficzną i po prostu fantastyczną atmosferę.

Koszt: 150 zł od drużyny.
Miejsce: Hala przy ul. Westfala 3a w Grodzisk Maz.
Termin: Eliminacje – 11 lutego w godzinach 9-20. Finały – 18 lutego w godz. 9-15.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.