Turniej Cheerleaders Grand Prix Polski 2018

Grodzisk Maz.

2 czerwca w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się I Otwarty Turniej Turniej Cheerleaders Grand Prix Polski 2018 o puchar burmistrza. To pierwsze tego typu wydarzenie sportowo-taneczne w tym mieście, ale jak zapowiadają organizatorzy na stałe ma się wpisać w kalendarz imprez kulturalnych.

Będzie to rywalizacja sportowa w dyscyplinie cheerleading na poziomie ogólnopolskim. Czym jest cheerleading? To taniec połączony z elementami akrobacji i gimnastyki wykonywany w celu kibicowania drużynom. Ale nie każdy wie, że jest to też dyscyplina sportowa. Co prawda jest ona najpopularniejsza w Stanach Zjednoczonych, jednak i w naszym kraju zyskuje coraz większą popularności i swoich sympatyków.

Dyscyplina ta zawędrowała do Grodziska Mazowieckiego. 2 czerwca w hali sportowej przy ul. Westfala będzie można zobaczyć niezwykłe pokazy! – Jest to wydarzenie sportowo-taneczne, które odbędzie się po raz pierwszy w Grodzisku Mazowieckim ale na stałe wpisze się w kalendarz tego typu imprez. Impreza odbędzie się pod nadzorem Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders największej tego typu organizacji w Polsce – powiedziała nam Katarzyna Zaradkiewicz, jedna z organizatorek tego wydarzenia.

Oto program turnieju:
7.00 – otwarcie sali i biura Turnieju
7.30 – rejestracja zawodników i próby parkietu
8.00 – 9.00 – początek rywalizacji
18.00 – 20.00 – Gala Finałowa
Godziny poszczególnych części Turnieju mogą ulec zmianie ze względu na ilość uczestników.

Warto sprawdzać też stronę facebookową: Cheerleaders Grodzisk Mazowiecki.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.