Trzy bramki i zwycięstwo Znicza w meczu o wszystko

Piłka Nożna

W ostatnim meczu sezonu piłkarze Znicza Pruszków pokonali na własnym boisku drużynę ROW 1964 Rybnik. Trzema bramkami w drugiej połowie meczu zapewnili sobie pozostanie w II lidze.

To był najważniejszy mecz tego sezonu. Piłkarze Znicza Pruszków walczyli nie tylko o zwycięstwo nad mocnym rywalem, ale też o pozostanie w II lidze. Pruszkowskiej drużynie groził bowiem spadek. Dzięki dobrej postawie w meczu z drużyną z Rybnika, najgorszego udało się uniknąć.

Kibice obecni w sobotę na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy mogli odetchnąć jednak dopiero w drugiej połowie spotkania. Pierwsza zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga już bezapelacyjnie należała do podopiecznych Dariusza Żurawia.

W 51. minucie gola dla żółto-czerwonych zdobył Marcin Rackiewicz. Kilka minut później karnego wykorzystał Maciej Machalski. Zwycięstwo przypieczętował w 68. minucie Paweł Tarnowski.

Gratulujemy!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.