Trzecia porażka Liderek

Własny parkiet nie pomógł Liderkom w starciu z koszykarkami SMS PZKosz Łomianki. Pruszkowianki przegrały zaledwie trzema punktami.

Już pierwsza kwarta pokazała, że zawodniczki z Łomianek przyjechały do Pruszkowa po zwycięstwo i nie będą łatwymi rywalkami. Pierwsza odsłona spotkania była wyrównana, ale minimalnie lepsze okazały się przyjezdne, który wyszły na dwupunktowe prowadzenia. Druga odsłona gry była podobna, ale zawodniczki z Łomianek wypracowały sobie nieco większą  przewagę. W połowie spotkania na tablicy widniał wynik 26:31, co oznaczało że Liderki tracą zaledwie pięć oczek.

W trzeciej kwarcie podopieczne Jacka Rybczyńskiego próbowały odrobić stratę i częściowo im się to udało. Po tej części spotkania traciły do rywalek trzy punkty. Tej straty nie udało się odrobić do końca spotkania.

Panattoni Europe Lider Pruszków 59 : 62 SMS PZKosz Łomianki
(15:17,11:14,19:17,14:14)

LIDER:  Olivia Szumełda-Krzycka 23, Monika Bieniek 7, Alicja Minczewska 6, Agata Szczepanik 6, Katarzyna Sobczyńska 5, Magdalena Wojdalska 4, Kinga Piędel 3, Marta Mistygacz 2, Katarzyna Szyller 2, Marzena Marciniak 1

SMS:  Natalia Klimek 18, Bożena Puter 13, Julia Niełacna 12, Barbara Zieniewska 8, Łucja Grzenkowicz 7, Aleksandra Ustowska 4, Julia Bazan 0, Martyna Kowalska 0, Anna Markowska 0, Magdalena Szulc 0, Karolina Szydłowska 0