Triumfy, porażki remisy, czyli zagrały niskie ligi

Piłka Nożna

Zaglądamy na ligowe boiska w naszym regionie. Lokalne drużyny z niskich lig zaliczyły 11 zwycięstw, pięć remisów oraz osiem porażek. Kto może cieszyć się z kompletu punktów, a kto musi przełknąć gorycz porażki? Sprawdźcie.

W IV lidze w grupie mazowieckiej (południe) jedynie rezerwy Znicza Pruszków mogą dopisać do swojego konta trzy oczka. Pruszkowianie wygrali z KS Raszyn 5:1. Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkane Błonianki Błonie z Pilicą Białobrzegi. Mszczonowianka Mszczonów mimo dwóch strzelonych goli w meczu z Wilgą Garwolin musi zadowolić się jedynie jednym punktem. Wilga Garwolin – Mszczonowianka Mszczonów 2:2.

W grupie północnej sensacja. Niepokonana dotąd Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegrała na własnym stadionie z KS Łomianki 2:4. Weekend do udanych zaliczy Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, która na wyjeździe pokonała Pogoń II Siedlce 1:0

Zaglądamy do ligi okręgowej, gdzie Naprzód Brwinów zdeklasował Rysia Laski wygrywając 6:2. Komplet punktów z wyprawy do Żyrardowa przywiozła LKS Chlebnia, która z miejscową Żyrardowianką wygrała 2:0. Piłkarze Perły Złotokłos również mają powody do zadowolenia. Mecz z Piastem Piastów zakończył się wynikiem 2:1. Słabiej poszło pozostałym drużynom naszego regionu. Rezerwy grodziskiej Pogoni przegrały z KS Teresin 0:2. A Milan Milanówek uległ drużynie Promyk Nowa Sucha 1:2.

Na boiskach A klasy również emocji nie brakowało. W grupie Warszawa III drugi zespół Ożarowianki Ożarów Mazowiecki pokonał Laurę Chylice 6:3. Grad goli padł w spotkaniu KS II Raszyn z MKS II Piaseczno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla drużyny z Raszyna. Remisem muszą się zadowolić piłkarze z Jaktorowa i Nadarzyna. Tur Jaktorów – GLKS Nadarzyn 2:2. Natomiast zespół AMT Nowa Wieś uległ Jedności Żabieniec 1:2.

W grupie Warszawa IV również padały gole. Zespół Naprzód Stare Babice w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Feliksów wygrał 6:1. Passovia Pass na własnej murawie pokonała Guzovię Guzów 4:0. A starcie rezerw Błonianki Błonie z drugim zespołem Mszczonowianki Mszczonów zakończyło się wynikiem 1:0 dla drużyny z Błonia. O minionym weekendzie będą chcieli zapomnieć piłkarze z Międzyborowa. Ich Wrzos przegrał z LKS Osuchów 1:2. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie LKS II Chlebnia z Tajfunem Brochów. Tu lepszy okazał się zespół z Brochowa.

Piłkarze z B klasy również nie zawiedli. W grupie Warszawa III Rezerwy Perły Złotokłos pokonały warszawską Gwardię 3:2. Drugi zespół Milanu II Milanówek zremisował z FC II Lesznowola 3:3. Zawodnicy UKS Łady w miniony weekend nie napracowali się i to nie z powodu pauzowania. Goście, czyli drużyna Grom Prace Małe, nie dojechali na mecz.

W grupie Warszawa IV Ogień Brwinów zremisował 1:1 z Orionem Cegłów. Piast II Piastów okazał się słabszy od drużyny FC Płochocin i przegrał 1:2. Ten sam wynik padł w spotkaniu Pogoni Wiskitki z Józefowianką Józefów (1:2). W tej kolejce pauzowała drużyna KS Blizne.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.