Triumf młodych siatkarek

Siatkówka

W dniach 19-21 lutego w Środzie Wielkopolskiej odbył się ogólnopolski turniej siatkówki. Wzięły w nim udział zawodniczki GLKS Nadarzyn z rocznika 2004. Z jakim efektem? Okazały się najlepsze.

Siatkarki rywalizowały w zespołach trzyosobowych. Kinga Wrońska, Julia Kielak, Julia Głodek oraz Julia Brzeczkowska tworzą bardzo zgrany team. Najlepszym tego dowodem jest wynik osiągnięty podczas zmagań w Środzie Wielkopolskie. Zawodniczki GLKS-u wygrały pięć spotkań i odebrały medale za zwycięstwo. 

Warto przypomnieć, że w styczniu siatkarki z Nadarzyna okazały się najlepsze w turnieju dla szkół gimnazjalnych, w którym zaprezentowały się placówki z Gmin Stowarzyszenia zachodniego Mazowsza „Mazovia”. Wrońska, Kielak, Brzeczkowska oraz Głodek prezentują równą formę z zawodów na zawody. Efekty są widoczne.

W Środzie Wielkopolskiej rywalizowano również w kategorii dwójek rocznika 2005. Nadarzyniankom nie udało się dostać na podium rywalizacji. GLKS wystawił dwie drużyny. Gabriela Malewska, Anna Wrońska i Paulina Lach oraz Maja Krzemińska, Antonina Dośpiał, Wiktoria Zantonowicz zajęły 10. i 11. miejsce.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.