Triumf Misztala

Tenis Stołowy

Igor Misztal okazał się najlepszym zawodnikiem w III Grand Prix Polski w Gdańsku osób niepełnosprawnych. Zawodnik GLKS Wanzl Scania Nadarzyn po raz kolejny potwierdził dobrą dyspozycję.

Misztal jest w gazie. Jesień jest doskonała w wykonaniu tenisisty z Nadarzyna. Po triumfie na mistrzostwach Europy w Danii, gdzie grał w parze z Patrykiem Chojnowskim zanotował kolejny dobry występ. Igor pokazuje, że rozwija się i doskonali swoje umiejętności. Bryluje indywidualnie, a także w rozgrywkach klubowych.

Zwycięstwo w Gdańsku jest dobrą rozgrzewką przed wyjazdem na kolejne wojaże zagraniczne. Misztal nadal walczy o punkty, których brakuje mu do uzyskania kwalifikacji do Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Zawodnik z Nadarzyna poszuka swojej szansy podczas rywalizacji w Chinach i Kolumbii.

Wyjazd na igrzyska wydaje się niemalże pewny. Wystarczy, że Igor postawi kropkę nad „i”. Aby zapewnić sobie wyjazd do Rio potrzebuje 18 punktów. 

Warto dodać, że numerem 1 na świecie jest Patryk Chojnowski, z którym Misztal występuje w deblu. Zatem w Rio de Janeiro mogą stoczyć pasjonujący bój o medal. Czy to możliwe? Na pewno byłoby ciekawie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.