Triumf był o krok

Siatkówka

O tym, że w Nadarzynie są siatkarskie perełki nikogo nie trzeba przekonywać. Młode zawodniczki po raz kolejny udowodniły swoją klasę. GLKS zajął drugie miejsce w turnieju kadetek rozgrywanym na własnym terenie.

Wakacje dobiegają końca, a więc dziewczyny muszą już myśleć o szkole. Jednak w ich przypadku ciężka praca to chleb powszedni. W wakacje nie próżnowały i trenowały na obozach. Formę miały okazję sprawdzić podczas przedsezonowego turnieju kadetek. 

Do Nadarzyna przyjechało pięć zespołów, które miały rywalizować z siatkarkami GLKS z rocznika 2001 oraz drużyną młodziczek. Organizatorzy postanowili, że turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym po dwa sety. Nietypowo – dopuszczono rozstrzygnięcia remisowe. 

GLKS pokazał pazur i głód zwycięstwa, ale w rywalizacji triumfował zespół SMS Warszawa. Siatkarki ze stolicy miały tyle samo punktów, co GLKS, ale odniosły więcej zwycięstw. Co ciekawe, nadarzynianki pokonały SMS w bezpośrednim starciu. Gospodynie okazały się lepsze także od KS Ozorków i LKS Wrzos Międzyborów, ale zremisowały z kadrą województwa łódzkiego i ekipą Wel Lidzbark.

Warto wspomnieć o młodziczkach z Nadarzyna, które stanęły przed sporym wyzwaniem. Zawodniczkom przyszło rywalizować ze starszymi siatkarkami, ale wykazały dużą wolę walki. Dwa remisy należy uznać za sukces.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.