Trener poznaje drużynę

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki pod dowództwem Krzysztofa Chrobak ma walczyć o awans do III ligi. Szkoleniowiec stopniowo poznaje drużynę. Formę piłkarzy zweryfikują najbliższe spotkania sparingowe.

Grodziski zespół rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym spotkaniu, które odbędzie się na początku sierpnia, Pogoń zmierzy się z Wisłą II Płock. Krzysztof Chrobak ma niewiele czasu, aby poznać drużynę i należycie przygotować ją do rozgrywek. Jak ocenia warunki, które zastał w Grodzisku? – Bardzo przyzwoita baza. Klub jest sprawny organizacyjnie. Oczywiście są rzeczy, które chciałbym ułożyć po swojemu i wprowadzić pewne korekty – mówi Krzysztof Chrobak, szkoleniowiec Pogoni.

Klub ma zaplanowanych pięć spotkań sparingowych i to ma być podstawa, która pozwoli trenerowi zgrać zespół. – Nie chcę, żebyśmy grali więcej meczów. Dla niektórych zawodników okres przygotowawczy będzie bardzo krótki. Nie można przesadzić z obciążeniami – tłumacz trener.

Z pewnością nie obejdzie się bez wzmocnień. Do klubu trafią nowi zawodnicy, ale szkoleniowiec nie chce zdradzać personaliów. – Mamy już trzy pewne nazwiska, ale dopinamy szczegóły. Jeszcze za wcześnie, żeby mówić o personaliach. Niewykluczone są kolejne wzmocnienia. Myślę o jeszcze 2-3 graczach – przedstawia Chrobak.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.