Szlifowanie formy w Cetniewie

Piłka Nożna

Piłkarze Znicza Pruszków wybrali się na zimowy obóz do Centniewa. Tam będą szlifowali formę przed rundą wiosenną i rozegrają kilka meczów sparingowych.

W sobotę, 30 stycznia, podopieczni Dariusza Banasika sprawdzili swoje możliwości w starciu z Radomiakiem Radom. Znicz wystąpił w optymalnym składzie, jednak to gospodarze jako pierwsi zdobyli bramkę. W 12. minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Ropski.

Jesienią w Zniczu wyróżniali się obrońcy. Prezentowali się przyzwoicie w destrukcji i byli skuteczni w ataku. Potwierdził to Maciej Mysiak, który w 38. minucie wyrównał stan rywalizacji. Obrońca dobił piłkę, która po uderzeniu Pawła Kaczmarka z rzutu wolnego trafiła w słupek. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Teraz piłkarze Znicza czekają na kolejne sparingi. Podczas obozu w Cetniewie rozegrają trzy spotkania. 3 lutego zmierzą się najpierw z Arką II Gdynia, a następnie z Bałtykiem Gdynia. Ostatniego dnia zgrupowania, 7 luty, zmierzą się z Elaną Toruń.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.