Szczęśliwy remis Znicza!

Drużyna Znicza Pruszków nie ma szczęścia do spotkań z lubelskim przeciwnikiem. W niedzielnym spotkaniu podopieczni Roberta Podolińskiego zremisowali z ostatnim w tabeli Motorem Lublin. Niewiele brakowało, a pruszkowianie przegraliby spotkanie.

Piłkarzy Motoru po raz pierwszy poprowadził doświadczony trener Tadeusz Łapa. W pierwszej połowie Motor zdominował mecz. W 23 minucie spotkania Marcin Popławski strzałem z dystansu zdobył bramkę dla gości. W drugiej odsłonie lublinianie skutecznie pilnowali wyniku, Znicz stopniowo zdobywał przewagę i stwarzać coraz groźniejsze sytuacje pod bramką Motoru. W doliczonym czasie gry, w podbramkowym zamieszaniu, szczęśliwie piłkę do bramki skierował Marcin Rackiewicz i tym samym w 94 minucie wywalczył cenny jeden punkt dla Znicza. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.