Świt rywalem Znicza w Pucharze Polski

Piłka Nożna

Znicz Pruszków w rundzie wstępnej Pucharu Polski zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Żółto-czerwoni poznali również terminarz rozgrywek I ligi.

Drużyna z Pruszkowa zmierzy się ze Świtem na wyjeździe. Spotkanie odbędzie się 16 bądź 17 lipca. W przypadku zwycięstwa żółto-czerwoni awansują do I rundy rozgrywek, gdzie czeka już ekipa Wigier Suwałki.

Zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego występuje w III lidze. W zakończonym sezonie Świt zajął 8. miejsce z dorobkiem 63 punktów. Co warte uwagi, klub z ul. Sportowej był jedną z dwóch drużyn z najmniejszą liczbą porażek w III lidze. Świt przegrał tylko 5 z 34 spotkań. 

Znicz poznał również terminarz rozgrywek I ligi. Żółto-czerwoni rozpoczną sezon na własnym stadionie. W pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 30 lub 31 lipca zmierzą się z Bytovią Bytów. Następnie Znicz pojedzie na mecz do Suwałk, gdzie zagra z zespołem Wigier. W 3. kolejce ponownie zamelduje się w Pruszkowie, aby stoczyć bój z Chrobrym Głogów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.