Sukces utalentowanych siatkarek z Nadarzyna

Siatkówka

Fantastyczny występ zawodniczek GLKS-u Nadarzyn podczas finału mistrzostw Mazowsza w mini-siatkówce w kategorii trójek. Nadarzynianki w Międzyborowie sięgnęły po złoty medal.

Kinga Wrońska, Julia Kielak, Julia Głodek, Julia Brzeczkowska i Oliwia Jóźwik tworzą świetny team. Pod wodzą Damiana Krzemińskiego stale podnoszą poziom swoich umiejętności. W Międzyborowie pokazały klasę i wygrały zmagania w mistrzostwach Mazowsza, co dało im przepustkę do ogólnopolskiego finału. Rywalizacja na poziomie krajowym odbędzie się w dniach 7-10 lipca w Częstochowie.

Wracając do Międzyborowa, zespół z Nadarzyna od początku szedł jak burza. SMS Warszawa, Volley Płock i Metro Warszawa w I rundzie uznały wyższość nadarzyńskich zawodniczek. Z każdym kolejnym spotkaniem rywalizacja zaostrzała się. Rywalki stawiały opór, jednak Głodek dobrze spisywała się na przyjęciu, a Kielak po profesorsku grała na wystawie. To wszystko zaowocowało kolejnymi triumfami.

W półfinale GLKS spotkał się z MOS-em Wola Warszawa. Rywalki nie sprawiły podopiecznym Krzemińskiego większych problemów. W ataku brylowała Wrońska, która wprowadziła zespół do finału. Decydujące spotkanie dostarczyło wiele emocji. Starcie lepiej zaczęły siatkarki warszawskiego Metra, które dominowały w pierwszym secie. Później losy spotkania odwróciły się. Nadarzynianki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę i mogły cieszyć się z triumfu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.