Sparta zdobyła medale w Bułgarii

Siatkówka

Siatkarze UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki ruszyli na podbój Bułgarii. Do domu wracają w świetnych humorach i z medalami na szyjach.

Celem grodziskich zawodników był Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Black Sea 2016 w Primorsko, w którym wzięli udział już po raz szósty. Marzenia o sukcesie chciały spełnić zespoły kadetów, juniorek i juniorów. Jak im poszło?

Powody do radości mają juniorki, które stanęły na najwyższym stopniu podium. Siatkarki Sparty po złoty medal sięgnęły w starciu z ekipą z Koszyc. Słowaczki postawiły trudne warunki, jednak grodziszczanki triumfowały 2:1. Z kolei kadeci i juniorzy wywalczyli srebrne medale. 

Wyniki są znakomite i pokazują, że w młodych siatkarzach Sparty drzemią ogromne możliwości. Sukces smakuje tym bardziej, iż osiągnięty wynik jest najlepszy w historii wyjazdów zespołu z Grodziska na bułgarski turniej.

Nie zabrakło wyróżnień indywidualnych dla zawodników z Grodziska. MVP juniorek i juniorów zostali Magdalena Kozicka i Adam Maternik. Z kolei w roczniku 2000/2001 tytuł najlepszego rozgrywającego przyznano Jakubowski Szmausowi.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.