Sparingowy remis Znicza

Znicz Pruszków rozegrał kolejny mecz sparingowy. W Legionowie żółto-czerwoni zremisowali 1:1 z miejscową Legionovią.

Goście musieli gonić wynik. Legionovia objęła prowadzenie w 23. minucie za sprawą Krystiana Wójcika. Znicz szukał swojej szansy i w końcu udało się wyrównać. W 80. minucie bramkarza Legionovii pokonał Mateusz Stryjewski.

Sztab szkoleniowy Znicza w kolejnym spotkaniu miał okazję obserwować testowanych zawodników. O angaż w zespole walczyli Mateusz Baranowski z Ursusa Warszawa i Adrian Paluchowski z Zagłębia Sosnowiec. Między słupkami pojawił się Dominik Kalinkowski z zespołu rezerw.

Kolejne spotkanie w żółto-czerwonej koszulce rozegrał Piotr Azikiewicz. Na boisku pojawili się również Mateusz Żebrowski, który w ostatnim sezonie bronił barw Wigier Suwałki oraz wystpujący dotychczas w Stali Mielec Kamil Radulj.