Sparingowy remis Pogoni

Piłka Nożna

Co prawda Pogoń Grodzisk Mazowiecki zakończyła rundę jesienną ligowych rozgrywek, jednak zespół z Al. Mokronoskich nie próżnuje.

Przerwa zimowa to doskonały moment, aby przetestować nowe ustawienia taktyczne oraz wzmocnić drużynę. Pogoń nie wybrała się jeszcze na świąteczne urlopy, lecz wybiegła na boisko. Gracze z Grodziska w meczu sparingowym zmierzyli się z Unią Warszawa.

Na boisku pojawiło się wielu zawodników z drużyn młodzieżowych. Jeden z nich miał swój udział przy zdobyciu gola. Adrian Gruzda z rocznika 2000 podawał, a piłkę do bramki skierował Jakub Szczęsny. Swoją szansę wykorzystali również gracze z Warszawy i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

W rundzie wiosennej Pogoń zaprezentuje się pod wodzą nowego szkoleniowca. Marko Końko będzie starał się poprawić pozycję grodziskiej ekipy w tabeli III ligi. Rundę jesienną Pogoń zakończyła na 11. lokacie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.