Sparingowe potyczki przed Pogonią

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki rusza z przygotowaniami do nowego sezonu. Zespół z Al. Mokronoskich w lipcu rozegra pięć spotkań sparingowych.

Ekipa z Grodziska stawia przed sobą ambitne cele. Pogoń nie chce długo gościć w IV lidze i liczy na szybki awans. Pomóc ma w tym zatrudnienie na stanowisku trenera Krzysztofa Chrobaka, który swego czasu pracował w ekstraklasie.

Szkoleniowiec ma czas, aby poznać drużynę. Pomóc mają w tym sparingi, podczas których Chrobak będzie mógł zobaczyć piłkarzy w akcji. Pierwszy sparing Pogoń rozegra w środę, 13 lipca, w Skierniewicach, gdzie zmierzy się z miejscową Unią.

Jakie są kolejne plany grodziszczan? 16 lipca o 10.00 w Ożarowie rywalem Pogoni będzie Polonia Warszawa. Cztery dni później podopieczni Chrobaka spotkają się z Ożarowianką. Pogoń zmierzy się także z Huraganem Wołomin (23 lipca) i Pelikanem Łowicz (30 lipca). W przypadku tych spotkań miejsce i godzina nie zostały jeszcze ustalone.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.