Sparingowa porażka Znicza

Piłka Nożna

Zawodnicy Znicza Pruszków wybrali się do Tomaszowa Mazowieckiego, aby rozegrać sparing z tamtejszą Lechią. Żółto-czerwoni przegrali 1:2.

Piłkarze Znicza muszą dać z siebie wszystko i odpowiednio przygotować się do rundy wiosennej, aby stawić czoła rywalom w batalii o awans do I ligi. Podopieczni trenera Dariusza Banasika mieli okazję sprawdzić się w spotkaniu sparingowym z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Znicz przegrał, jednak nie ma co załamywać rąk. Trener Banasik sprawdza różne rozwiązania taktyczne i ma materiał do pracy. Teraz czas na właściwe wnioski oraz obranie właściwego kierunku.

W sparingu z Lechią na boisku w pruszkowskiej ekipie zaprezentowało się dwóch testowanych zawodników. Jeden z nich zdobył nawet bramkę, która była odpowiedzią na trafienie Kolasy. Na początku drugiej części gry wynik spotkania ustalił Jardel.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Znicz Pruszków 2:1 (1:1)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.