Sparingowa porażka Liderek

Tylko w pierwszej kwarcie Panattoni Europe Lider Pruszków nawiązał walkę z PGE MKK Siedlce. Zespół Jacka Rybczyńskiego przegrał 55:81.

Z jednym punktem przewagi zakończyły rywalizację w pierwszej kwarcie Liderki. Później karty na parkiecie rozdawały siedlczanki. Na półmetku PGE MKK prowadził 37:33, a w kolejnych odsłonach powiększał przewagę. Zespół z Siedlec w ostatniej kwarcie wygrał różnicą 16 punktów! Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 81:55 dla PGE MKK.

Rozegrano również dodatkową piątą kwartę, która nie wliczała się do końcowego wyniku. W większości na parkiecie pojawiły się zawodniczki rezerwowe. Liderki wygrały 27:9.

Siedlczanki do triumfu poprowadziła Oksana Mollova, która zdobyła 28 punktów. W zespole z Pruszkowa najskuteczniejsza była Olivia Szumełda-Krzycka – 11 oczek w regulaminowym czasie i 11 w dodatkowej odsłonie.

PGE MKK Siedlce – Panattoni Europe Lider Pruszków 81:55 (21:22, 16:11, 19:13, 25:9 i piąta kwarta: 9:27)