Sparing wygrany, czas na ligę

Zespół Panattoni Europe Lider Pruszków ma za sobą ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem sezonu 2017/18. Ekipa prowadzona przez Jacka Rybczyńskiego pokonała AKS SMS Łódź 61:52.

Z pewnością łodzianki chciały wziąć rewanż za porażkę sprzed tygodnia (59:72), ale ponownie Liderki okazały się zbyt mocne. Pruszkowska drużyna nie najlepiej rozpoczęła mecz, bo pierwszą kwartę przegrała 13:22. Jednak w drugiej odsłonie Liderki w pełni dominowały i odrobiły straty z nawiązką – 30:22.

W kolejnych minutach wyrównana walka, jednak gospodynie kontrolowały przebieg gry. Lider odniósł kolejne zwycięstwo podczas okresu przygotowawczego. Kilka dni temu zespół Rybczyńskiego pokonał MPKK Sokołów S.A. 66:56.

1 października Liderki rozpoczną zmagania w nowym sezonie I ligi. Ich rywalem będzie ekipa KS Basket 25 II Bydgoszcz. Początek spotkania o 17.00 w hali Znicz.