Sokół odleciał Zniczowi

Piłka Nożna

Piłkarze Dariusza Banasika musieli uznać wyższość Sokoła Aleksandrów Łódzki w spotkaniu sparingowym. Znicz przegrał 0:1.

Drużynie z Pruszkowa przyszło rywalizować z przeciwnikiem, który występuje klasę rozgrywkową niżej, czyli w III lidze. Jednak ta różnica nie była widoczna na boisku. Rzecz jasna trzeba uwzględnić fakt, że obie ekipy przygotowują się do rundy wiosennej i są na różnych etapach treningów.

Znicz rozegrał trzecie spotkanie sparingowe i zanotował drugą porażkę. Zwycięskiego gola dla Sokoła zdobył Patryk Pietrasiak w 43. minucie.

Trener Banasik w rywalizacji z zespołem z Aleksandrowa Łódzkiego sprawdzał młodych zawodników z akademii. Na boisku pojawili się m.in. Adrian Zieliński (rocznik 1998) oraz Kacper Skibko (1999). Po kontuzji do gry wrócił Karol Grudniewski. Napastnik wyszedł na boisko w pierwszym składzie i spędził na nim 45 minut.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Pietrasiak 43′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.