Siódma porażka Bogorii

Tenis Stołowy

Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrała 2:3 z Dekorglassem Działdowo. Zespół Tomasza Redzimskiego zanotował siódmą porażkę w sezonie, czym skomplikował sobie sytuację w Superlidze.

Szanse Bogorii na awans do play-off coraz bardziej maleją. Ekipa z Grodziska zajmuje piątą pozycję w tabeli i traci już sześć punktów do Polonii Bytom, która jest czwarta.

Wydawało się, że wygrana z PKS Kolping Frac Jarosław pozytywnie wpłynie na Bogorię. Początek rywalizacji z Dekorglassem ułożył się idealnie dla grodziskiej drużyny. Jakub Kosowski po tie-breaku mógł cieszyć się z triumfu nad mocnym Jirim Vrablikiem. Jednak w kolejny starciu Daniel Górak musiał uznać wyższość Patryka Chojnowskiego, który wygrał 3:1.

Jako trzeci do stołu wyszedł Oh Sang Eun. Koreańczyk w spotkaniu z Xu Wenliangiem musiał gonić rywala, który wygrał pierwsze dwie partie. Udana pogoń zakończyła się zwycięstwem Oha. Był to ostatni miły akcent w tym meczu dla Bogorii. W czwartym akordzie rywalizacji Górak stoczył wyrównaną walkę z Vrablikiem. Polak prowadził już 2:1 w setach, jednak ostatnie słowo należało do Czecha. 

Patryk Chojnowski potrzebował tylko trzech setów, aby pokonać Kosowskiego, czym dał zwycięstwo swojej drużynie. Dekorglass jest liderem rozgrywek.

Dekorglass Działdowo-Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:2

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.