Są wśród najlepszych

Tenis Stołowy

Bogoria Grodzisk Mazowiecki w nadchodzącym sezonie chce walczyć o najwyższe cele. Z takim zespołem jest to możliwe. Aż pięciu graczy grodziskiej ekipy znajduje się w gronie 70. najlepszych zawodników na świecie.

Prym wśród przedstawicieli Bogorii wiedzie Jung Youngsik, który w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego zajmuje 10. pozycję. Koreańczyk radzi sobie coraz lepiej w międzynarodowych startach. Ostatnio wystąpił w Igrzyskach Olimpijskich. W Rio de Janeiro nie znalazł sposobu na Ma Longa, który wywalczył złoty medal.

Wysokie, 26. miejsce, zajmuje nowy nabytek Bogorii Panagiotis Gionis. Grek zanotował spadek o jedną pozycję w porównaniu z poprzednim zestawieniem. Z kolei Gao Ning znalazł się na 38. lokacie.

Trzech zawodników grodziskiej ekipy w pierwszej „40” rankingu pokazuje, że Bogoria ma siłę, aby w tym sezonie bić się o najwyższe cele w Superlidze. Ubiegłoroczne gwiazdy Bogorii, czyli Daniel Górak i Oh Sang Eun znaleźli się odpowiednio na 64. i 69. miejscu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.