Znicz straci punkty

Region

Drużyna Sokoła Sokółki wycofała się z rozgrywek piłkarskiej II ligi. W związku z tym wszystkie wyniki z tą drużyną będą anulowane. Dla Znicza Pruszków oznacza to stratę trzech punktów.

To już drugi po GLKS-ie Nadarzyn zespół, który zrezygnował z gry w II lidze. Sokół Sokółka już od dawna borykał się z dużymi problemami finansowymi. Trenerom oraz zawodnikom już od dawna nie wypłacano pensji, co prowadziło do strajków i protestów. Na niewiele się to jednak zdało i po 16. kolejce II ligi władze Sokoła wysłały do Polskiego Związku Piłki Nożnej dokumenty w sprawie wycofania zespołu. Według szacunków klub jest winny zawodnikom i trenerom ok. 200 tys. zł.

Wycofanie z rozgrywek zespołu z Sokółki oznacza, że wszystkie wyniki z udziałem tej drużyny zostaną anulowane. To nie jest dobra wiadomości dla Znicza Pruszków, który pokonał zespół Sławomira Kopczewskiego i teraz zostaną mu odjęte trzy punkty z ligowego dorobku.

II liga wschodnia będzie teraz liczyć 16 zespołów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.