Rozstrzygnięcia w okręgówce

Piłka Nożna

UKS Łady rywalizację w sezonie 2014/2015 zakończył na drugiej pozycji w tabeli. Awans był o krok, ale nie udało się.

Nadzieja trwała aż do ostatniej kolejki ligi okręgowej. UKS musiał wygrać z Koroną Górą Kalwarią i liczyć na potknięcie lidera z Błonia. Oba warunki nie zostały spełnione i Łady muszą zadowolić się 2. miejscem. W 30. kolejce UKS przegrał na wyjeździe z Koroną 0:1, a Błonianka pewnie wygrała z Przyszłością Włochy.

 

W lokalnych derbach podział punktów. Naprzód Brwinów zremisował z Milanem Milanówek 1:1. Zespół z Chlebni jechał do Konstancina po trzy punkty. Trudno było o inny scenariusz w przypadku rywalizacji z najsłabszą ekipą sezonu. Zbytnia pewność siebie zaszkodziła piłkarzom Chlebni, którzy przegrali z Kosą 0:1.

 

Koniec sezonu jest dobrą okazją do podsumowań. UKS zajął w rozgrywkach 2. miejsce z łączną liczbą 74 punktów, do lidera z Błonia stracił 5 „oczek”. Piłkarze z Ład zdobyli 100 bramek przy 31 straconych. Ze spuszczonymi głowami z placu boju schodzili tylko cztery razy, a w dwóch przypadkach musieli podzielić się punktami. UKS odniósł 24 zwycięstwa w sezonie 2014/2015. LKS Chlebnia zakończył rozgrywki na 4. pozycji w tabeli z dorobkiem 55 punktów, na co złożyło się 17 wygranych, 4 remisy i 9 porażek. Po 32 punkty zdobyły zespoły z Milanówka i Brwinowa, które w ostatecznym rozrachunku zajęły 12 i 13 miejsce w ligowej stawce.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.