Rozpędzona Pogoń wygrywa

Kapitalna forma Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka pokonali MKS Przasnysz 3:2 i nadal patrzą na resztę IV-ligowej stawki z góry.

Lepszego początku sezonu grodziszczanie nie mogli sobie wymarzyć. W sześciu spotkaniach Pogoń wywalczyła 16 punktów, czyli tylko w jednym meczu straciła punkty. Na wyjeździe zespół z Al. Mokronoskich zremisował z Deltą Słupno (2:2). Kolejne trzy mecze Pogoń rozstrzygnęła na swoją korzyść.

Zespół Chrobaka znakomicie czuje się na własnym stadionie. Trzy spotkania i komplet punktów. W 6. kolejce do Grodziska przyjechał MKS Przasnysz, który na wyjeździe jeszcze nie wygrał. Goście nie zamierzali się jednak położyć przed graczami Pogoni, jednak gospodarze już w 2. minucie cieszyli się z prowadzenia. Rzut karny na bramkę zamienił Jaroń. Radość nie trwała długo, bo już w 14. minucie wyrównał Rutkowski.

Przez długi czas żadna z drużyn nie potrafiła zdominować rywala. W końcu nadszedł czas Pogoni. Damyanov wyprowadził gospodarzy na prowadzenie w 66. minucie. Grodziszczanie ruszyli do przodu i chcieli podwyższyć prowadzenie. Sztuka ta powiodła się w 85. minucie. Jaroń do Kołaczka i było 3:1.

Goście walczyli do końca. W 90. minucie Pragacz przymierzył z wolnego i pokonał Balawejdera.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – MKS Przasnysz 3:2 (1:1)