Rozpędzona Bogoria wygrywa

Tenis Stołowy

Tenisiści stołowi z Grodziska Mazowieckiego nie zwalniają tempa. Bogoria ma fantastyczny początek sezonu, wygrała już trzy spotkania.

KST Energa-Manekin Toruń przed własną publicznością nie zachwyciła. Grodziski zespół nie pozwolił rozwinąć gospodarzom skrzydeł. Chan Kazuhiro został posłany do boju jako pierwszy. Wicemistrz Japonii czekał na premierowe zwycięstwo w Superlidze, bo we wcześniejszym spotkaniu z Palmiarnią nie znalazł sposobu na Lucjana Błaszczyka.

Tym razem Kazuhiro dał popis skuteczności. Wypunktował Cazuo Matsumoto, który przed rozpoczęciem rywalizacji mógł pochwalić się mianem niepokonanego. Tym razem zawodnik z Torunia nie potrafił znaleźć sposobu na rywala. Kazuhiro miał spotkanie pod kontrolą i wygrał 3:0.

Panagiotis Ginios nie miał większych problemów z młodym Tomaszem Kotowskim. Tenisista gospodarzy jedynie w trzecim secie prowadził wyrównaną walkę z Grekiem. Niezwykle zacięty był mecz numer 3. Daniel Górak pamiętał doskonale Pavla Sirucka, z którym gra się niezwykle ciężko. „Góra” wygrał pierwszą odsłonę, ale kolejne dwie padły łupem Czecha. Gracz Bogorii walczył do samego końca. Rywalizacja miała niezwykle zacięty przebieg, tie-break rozstrzygnął się na przewagi. Radość wybuchła w obozie Bogorii. Trzy mecze, 100 proc. skuteczność. Zespół Tomasza Redzimskiego pokazał pazury.

KST Energa-Manekin Toruń – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3

Cazuo Matsumoto – Chan Kazuhiro 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
Tomasz Kotowski – Panagiotis Gionis 0:3 (7:11, 7:11,1 0:12)
Pavel Sirucek – Daniel Górak 2:3 (9:11,11:9, 14:12, 10:12, 12:14)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.